Sport pro všechny – ASPV Nýřany


ASPV NýřanyOddíl ASPV (Asociace Sport pro všechny) v Nýřanech provozovaný pod tělovýchovnou jednotou TJ Dioss Nýřany je v současné době s více jak dvěma sty členy všech věkových kategorií největším oddílem zmiňované tělovýchovné jednoty DIOSS Nýřany z.s. Naši cvičenci jsou ve věku od dvou let, kdy ti nejmenší cvičí s rodiči, přes předškoláky, mladší a starší žactvo až po dříve narozené. Z nabízených sportovních aktivit si vybere každý. Nabízíme cvičení s hudbou, nejen pro nejmenší, cvičení a pobyt v přírodě, gymnastiku, rekreační sporty, atletiku, zdravotní cvičení a mnoho dalších sportovních i odpočinkových aktivit. Naši členové se účastní i okresních a krajských soutěží. Z našich řad máme reprezentanty i v republikovém finále těchto soutěží. Přijďte se s námi rozhýbat I Vy!

TJ Dioss Nýřany - ASPV

Členové oddílu ASPV pravidelně pořádají akce pro veřejnost, na kterých prezentují své aktivity v podobě programů pro děti i dospělé. Velké oblibě se těší například Pohádkový les, který je velmi oblíben v rámci oslavy ke Dni dětí. Účastníme se gymnastických a atletických závodů v našem i okolních městech. Soutěžíme jako tým i za jednotlivce. Odbor Sportu pro všechny pod TJ Dioss Nýřany zajišťuje sportovní vyžití nejen pro obyvatele Nýřan, ale i pro široké okolí. Nabízíme sportovní aktivity pro všechny věkové skupiny obyvatel. Sportovní náplň oddílu je velmi rozmanitá. Přijďte se s námi rozhýbat i Vy!

Oddíl ASPV Nýřany

Členové odboru ASPV pravidelně sportují a v kolektivu vytváří dokonalý tým. Sport pro všechny v Nýřanech zajišťuje možnost zdravého pohybu pro všechny věkové kategorie sportovních nadšenců, pod vedením kvalifikovaných cvičitelů a trenérů. Cílové skupiny oddílu Sport pro všechny nejsou věkově nijak omezené. Uvítáme každého, kdo rád pravidelně cvičí a dokáže výsledky své píle představit i veřejnosti v rámci různých prezentačních aktivit, jako jsou například Den Nýřan, Česko se hýbe, Tělovýchovná akademie, Pohádkový les,…a další akce pořádané nejen městem Nýřany. Staňte se naším členem i Vy! Ve svých řadách uvítáme každého sportovního nadšence. Udržujte se s námi v kondici!

Odbor Sport pro všechny v roce 2021

složení cvičitelského sboru: 

Rodiče a děti

cvičební hodiny         pondělí 17.00 -  18.00 hodin

                                  čtvrtek  10.00 –  11.00  hodin

cvičitelky Zdeňka Cinková, Anna Kotvová, Jana Boudová 

 

 Předškoláci a nejmladší žactvo

cvičební hodiny        pondělí  16.00  - 17.00 hodin

                                 čtvrtek    16.00 – 17.00 hodin

cvičitelky Mgr. Radka Kinkorová, Petra Ingrišová, Lucie Nováková, Kateřina Holá 

 

Mladší a starší žactvo

cvičební hodiny        pondělí 18.00 – 19.00 hodin  

                                  čtvrtek   17.00 – 18.00 hodin

cvičitelé Aleš Hájek, Dana Klásková, Kateřina Holá 

 

Sportovní gymnastika

cvičební hodiny        středa 16.00 – 19.00 hodin

                                  pátek  16.00 – 19.00 hodin

cvičitelky Ivana Gabrielová, Miroslava Hráchová, Blanka Vrábelová, Lenka Jungmannová, Anežka Pavezová 

 

Ženy

cvičební hodiny          pondělí 19.00 – 20.00 hodin                          

                                     středa    19.00 – 20.00 hodin

zdravotní cvičení

cvičební hodiny           středa  10.00 – 11.00 hodin

cvičitelky Vladana Vrábelová, Věra Lingurášová, Eva Sahulová 

 

Florbal

cvičební hodiny          pondělí 20.00 – 21.30 hodin

 vedoucí Petra Ingrišová

 

CVIČENÍ  VŠECH SLOŽEK ODBORU SPORT PRO VŠECHNY TJ DIOSS NÝŘANY BUDE ZAHÁJENO PONDĚLKEM  13. ZÁŘÍ 2021

PŘI DODRŽENÍ AKTUÁLNÍCH EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ.

 

Činnost odboru s konkrétními údaji včetně výsledkových listin závodů, popř. fotodokumentace je aktualizována ve vývěsce TJ, a na webových stránkách TJ DIOSS Nýřany, popřípadě na Facebooku. 

 

ASPV - kontakt

Předsedkyně odboru Sport pro všechny:

Oldřiška Syrovátková

mob: (+420) 720 390 496

Metodik: Aleš Hájek

mob: (+420) 777 282 182

Metodička: Věra Lingurášová 

mob: (+420) 601 102 022

Místo, kde se cvičí:

Sokolovna TJ Nýřany z.s.

Benešova třída 745

330 23 Nýřany

ASPV na Facebooku

Webové stránky oddílu ASPV: http://www.caspvnyrany.estranky.cz/

Sportovní náplň ASPV Nýřany je určena pro všechny příznivce sportu. Cílové skupiny odboru Sport pro všechny nejsou nijak omezené. Naším členem může být každý, kdo má rád sport, a to v jakékoliv míře. Jsme členem tělovýchovné jednoty TJ DIOSS Nýřany. ASPV je jejím největším oddílem. ASPV Dioss Nýřany zajišťuje sportovní vyžití nejen pro obyvatele Nýřan, ale i pro široké okolí. Najdete u nás sportovní aktivity pro všechny věkové skupiny obyvatel. V oddílu Sportu pro všechny cvičí nejmenší děti ve věku kolem dvou let, až po ty dříve narozené. Sportovní náplň oddílu je rozmanitá. Z nabízených sportovních aktivit si vybere jistě každý. Nabízíme cvičení s hudbou, cvičení a pobyt v přírodě, gymnastiku, rekreační sporty, atletiku, zdravotní cvičení a mnoho dalších aktivit. Naši členové se účastní i okresních a krajských soutěží. Z našich řad máme reprezentanty i v republikovém finále těchto soutěží. Přijďte se s námi rozhýbat I Vy!