Autobusová doprava - TJ NÝŘANY z.s.

Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. se věnuje nejen sportovním aktivitám a zastřešení jednotlivých sportovních oddílů a klubů. Je i provozovatelem autobusové dopravyV Nýřanech máme k dispozici nejen zájezdové autobusy, ale i mikrobusy. Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly na akce a utkání mimo naše město. Objednat si naše vozy můžete i na dopravu pro školní výlety, do divadel, pro tuzemské i zahraniční zájezdy. Jezdíme i pro cestovní kanceláře a agentury, které si nás pravidelně objednávají pro odvoz a svoz osob. Maximální obsazení autobusu Irisbus Evadys HD je 52+1+1 míst, WC, lednice, vysoká sklopná sedadla, klimatizace, bezpečnostní pásy, motor Euro 3. U minibusu je to 8 míst. Pokud potřebujete zajistit soukromou autobusovou dopravu, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si svůj termín jízdy!

Autobusová doprava

Autobusovou dopravu z Nýřan je možné objednat telefonicky, přes email i osobně. Zájemcům jsme k dispozici nejen každý všední den, ale i o víkendu, kdy jezdíme převážně pro sportovní oddíly a kluby tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s.. Autobusová doprava je ideálním řešením pro cestování na turnaje,soustředění i výlety po okolí.

Naše hromadné dopravní prostředky Vás dovezou kamkoliv po České republice, ale také do zahraničí. Vychutnejte si na cestě pohodlí našich zájezdových autobusů a minibusů.

Autobusová doprava Nýřany

Autobusová doprava je tělovýchovnou jednotou TJ NÝŘANY z.s. provozována již řadu let. Máme bohaté zkušenosti v oblasti autobusové dopravy a především kvalitní řidiče s dlouholetou praxí za volantem. Ti se vždy starají o pohodlí a bezpečnost přepravovaných osob. Ať už si u nás objednáte vnitrostátní nebo mezinárodní autobusovou dopravu, můžete se spolehnut na profesionální přístup a plnění sjednaných závazků. Klademe důraz na modernost, vysokou kvalitu a bezpečnost. Bez problémů zajišťujeme celostátní i mezinárodní dopravu s normami Euro.

Rádi dovezeme i Vás na místo určení! Zarezervujte si svůj termín zájezdu ještě dnes!
Kontaktujte autobusovou dopravu TJ NÝŘANY z.s.!

Autobusová doprava - kontakt

Kontaktní osoba: Dagmar Sojková

Adresa: Benešova třída 745

33023 Nýřany

Mobil: (+420) 602 427 258

Telefon: (+420) 377 931 276

Ubytování

Vyhledáváte sportovní aktivity nebo odpočinek? Využijte možnost levného ubytování v Nýřanech.

Ubytovna Nýřany

Autobusová doprava

Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly.

autobusova doprava nyrany

Sauna

Chcete zapomenout na pár okamžiků z rušného dne? Přijďte nabrat síly do sauny v Nýřanech.

TJ Nýřany - Sauna

Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. se věnuje nejen sportovním aktivitám a zastřešení jednotlivých sportovních oddílů. Je i provozovatelem autobusové dopravy v Nýřanech. K dispozici máme pohodlné zájezdové autobusy a mikrobusy. Autobusovou dopravu jsme schopni zajistit nejen pro školy a sportovní oddíly, ale i pro skupiny osob, kteří potřebují hromadný dopravní prostředek, a to nejen pro cestu po České Republice, ale i do zahraničí. Doprava od TJ NÝŘANY z.s. je ideálním řešením pro cestování na turnaje, soustředění i výlety po okolí. Autobusová doprava je naší tělovýchovnou jednotou provozována již řadu let. Máme bohaté zkušenosti a kvalitní zkušené řidiče, kteří se vždy starají o bezpečí a pohodlí přepravovaných osob. Maximální obsazení autobusu je 52+1+1 míst, u minibusu 8 míst. Jezdíme i pro cestovní kanceláře a agentury. Rádi dovezeme i Vás na místo určení! Sjednejte si dopravu v Nýřanech i do okolí!