VELKÁ PROSBA O HLASOVÁNÍ - RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ pro Nýřany.

VELKÁ PROSBA O KAŽDODENNÍ HLASOVÁNÍ - RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ pro Nýřany.

Je před námi ještě dlouhých 16 dní, kdy nám do hlasování mohou negativně zasáhnout i jarní prázdniny, konkurence značně posílila a pořadí se nám změnilo 😏.

Proto moc prosím o podporu pro Nýřany – 3 místo úplně stačí 😉.

Podrobnosti o hlasování viz níže a věřím, že si každý den najdeš potřebnou cca.1 minutu pro odeslání hlasu.

(každý hlasující má možnost tímto způsobem odeslat za sebe 2 hlasy/1den)

- na webových stránkách:

- na Facebooku:

Kdo chce individuální soutěž o ceny odpověď: Cheb – otevřeno od 21.9.2014.

Ti, kdo nechtějí soutěžit, stačí jen klikat a posílat hlasy bez vyplnění soutěžní otázky.

včetně 01.3.2018 – KDY BUDE ROZHODNUTO.

Ještě jednou : Děkujeme moooc !!!!!

Sportoviště

SPORTOVIŠTĚ "A"