VELKÁ PROSBA O HLASOVÁNÍ - RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ pro Nýřany.

 

VELKÁ PROSBA O KAŽDODENNÍ HLASOVÁNÍ - RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ pro Nýřany.

Je před námi ještě dlouhých 16 dní, kdy nám do hlasování mohou negativně zasáhnout i jarní prázdniny, konkurence značně posílila a pořadí se nám změnilo 😏.

Proto moc prosím o podporu pro Nýřany – 3 místo úplně stačí 😉.

Podrobnosti o hlasování viz níže a věřím, že si každý den najdeš potřebnou cca.1 minutu pro odeslání hlasu.

(každý hlasující má možnost tímto způsobem odeslat za sebe 2 hlasy/1den)

- na webových stránkách:

https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/hlas…/plzensky-kraj/

- na Facebooku: 

https://www.facebook.com/lidlcesko/app/1555116631371855

Kdo chce individuální soutěž o ceny odpověď: Cheb – otevřeno od 21.9.2014.

Ti, kdo nechtějí soutěžit, stačí jen klikat a posílat hlasy bez vyplnění soutěžní otázky.

včetně 01.3.2018 – KDY BUDE ROZHODNUTO.

Ještě jednou : Děkujeme moooc !!!!!

 

 

 

novinky

Sídlo kanceláře

Sídlo kanceláře:

TJ Dioss Nýřany z.s.

Benešova třída 745

Nýřany 330 23

IČ: 47734337

DIČ: CZ47734337

Bankovní spojení: 9337371/0100

Pracovní doba: 
Ut, 9:00 - 12:00, 16:00 - 17:00
St, 9:00 - 12:00

Tel-fax: 377 931 276

Email:                

 

TJ Dioss Nýřany

Sportoviště

SPORTOVIŠTĚ "A"

Benešova třída 745, 330 23 Nýřany

- hřiště národní házené,

- tělocvična,

- šatny,

- stolní tenis,

- šachy,

- billiard,

- ASPV,

- volejbal.

 

SPORTOVIŠTĚ "B"

Železniční 904, 330 23 Nýřany

- fotbalový stadion,

- tenisové kurty,

- šatny,

- klubovna,

- administrativní budova.

Tělovýchovná jednota TJ Dioss Nýřany je neziskovou společností. Působící v Plzeňského kraji. TJ Dioss Nýřany má dlouholetou tradici. Sportovním aktivitám se věnuje již déle než jedno století. Členové tělovýchovné jednoty Nýřany jsou aktivní nadšenci různých sportů. Aktuálně má TJ Nýřany 549 členů, z čehož je 35 licencovaných trenérů. Pro sport v Nýřanech nabízíme našim členům hřiště národní házené, tělocvičnu, stoly pro stolní tenis, šachový klub, profesionální biliardové stoly, volejbalový kurt, fotbalový stadion, tenisové kurty, klubovnu i zázemí v šatnách na zmíněných sportovištích. Sokolovna TJ Dioss Nýřany je vybavena kvalitním sportovním náčiním, které je hojně využíváno všemi členy jednotlivých sportovních oddílů provozujících svoji činnost v budově sokolovny. Naši členové se pravidelně umisťují na předních příčkách v rámci okresních, krajských i republikových soutěžích. Kromě sportovních aktivit tělovýchovná jednota Nýřany provozuje i saunu, ubytovnu v blízkosti sokolovny a nejen pro členy oddílů tělovýchovné jednoty zajišťuje i autobusovou dopravu.