Billiard - TJ NÝŘANY z.s.


Pokud hledáte místo, kde se věnovat hře billiard v Plzni a jejím okolí, je náš sportovní billiárový klub Vaší správnou volbou! Billiárový stůl najde své místo nejen u Vás doma, ale také ve Vaší oblíbené hospůdce. Pokud se ale chcete věnovat této hře na profesionální úrovni, nabízíme hru na našich stolech, umístěných v sokolovně TJ NÝŘANY z.s.. Náš oddíl má cca 20-ti letou historii. Aktuálně máme 9 členů, jejich nadšení pro hru a věnování dosti času tréninku nás řadí mezi velmi úspěšné sportovní kluby. Hrajeme krajskou soutěž a pravidelně jsme v čelních příčkách tabulky.

Hra billiard

Stůl potažený kvalitním plátnem, dřevěné tágo, prach z modré křídy to jsou základní potřeby pro hráče tohoto krásného sportu. Hra billiard má nadšence po celém světě. V České republice je registrováno mnoho klubů. Ten náš, provozovaný pod záštitou tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s. tvoří kvalitní hráči s výbornou sportovní základnou a talentem pro tento sport. Naši členové pravidelně trénují na 3 profesionálních vyhřívaných stolech "Soren Soggard", které patří k velmi kvalitnímu a dobře hodnocenému vybavení každé herny kulečníku. TJ NÝŘANY z.s. nám poskytuje dobré zázemí pro hru i pořádání turnajů.

Kulečník v Nýřanech

Hráči kulečníku TJ NÝŘANY z.s. se věnují karambolu, což je systémová hra na kulečníkových stolech o rozměrech 210 x 105cm. Karambol se dělí na 3 základní disciplíny, kterými se zabýváme. Jedná se o volnou hru, Kádr 52/2 a 1-band. Členové klubu jsou nadšenci pro sportovní billiard, který nabízí mnoho příležitostí ukázat i Vaše dovednosti. Rozviňte se i Vy v této nádherné osobní hře. Kluby billiardu v Plzni bývají dlouhodobě obsazené a nepřijímají do svých řad nové členy. Přijďte si s námi zahrát, a to na profesionální úrovni, či jen tak pro zábavu. Uvítáme každého nového člena. Pomůžeme Vám zvládnout nejen techniku, ale naučíme Vás i mnoho triků. Kontaktujte nás pro více informací!

   

Billiard - kontakt

oddíl TJ NÝŘANY z.s. - oddíl Billiard 

Předseda: Michal Vrba

Mobil: +420 730 899 468

Email: 

Místo, kde trénujeme:

Sokolovna TJ NÝŘANY z.s.

Benešova třída 745

330 23 Nýřany

Web: ceskykarambol.jvg.cz

Jedním ze sportů, který tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. zastřešuje, je i hra billiard. Členové klubu jsou nadšenci pro sportovní billiard, který nabízí mnoho příležitostí ukázat i Vaše dovednosti. Oddíl TJ NÝŘANY z.s. - kulečník je místem i pro Váš rozvoj v této nádherné osobní hře. Pokud hledáte místo, kde se věnovat hře billiard jsme Vaší správnou volbou! Kluby biliardu v Plzni bývají dlouhodobě obsazené a nepřijímají do svých řad nové členy. Nýřanský billiard klub má prozatím pouze 9 členů. Máme již skoro 20-ti letou historii. Naši členové pravidelně trénují na 3 profesionálních vyhřívaných stolech "Soren Soggard". Nadšení pro hru billiard a věnování dosti času tréninku nás řadí mezi velmi úspěšné sportovní kluby. Hrajeme krajskou soutěž a pravidelně se umisťujeme na čelních příčkách herní tabulky. V sezoně 2016 jsme byli na 2 pozici v Krajské soutěži v technických disciplínách. Jezdíme hrát na soutěže po celé republice. Přidej se k nám i Ty!