Fotbal - TJ NÝŘANY z.s.


Fotbal nýřany

Fotbal v Nýřanech patří k velmi oblíbeným sportů pro všechny věkové kategorie. Tento sport má v našem městě dlouholetou tradici. Na fotbalovém hřišti v Nýřanech vyrostlo několik aktivních sportovců, hrajících fotbal na profesionální úrovni. Tělovýchovná jednota TJ Nýřany a fotbal jsou spojeni i přes hlavního sponzora. Její jméno nosí fotbalový hráči i na svých dresech. Pro fotbalový klub se střídají dobré a špatné sezóny, a to jak výsledkové, tak i herním projevem. Všechna družstva se ale snaží udržet v horní části tabulek.

Fotbalový stadion Nýřany

Fotbalový stadion v Nýřanech je po rekonstrukci. Má dobrou polohu i přístup. Nachází se nedaleko centra města. Pro fotbalové příznivce a fanoušky nabízí dobré zázemí. Fotbalové hřiště v Nýřanech je pravidelně udržováno a je zde přítomno i umělé osvětlení. Travnatý povrch je kvalitní a odpovídá přísným regulím. Na stadionu probíhají tréninky i utkání všech fotbalových mužstev. Jedná se o "A" a "B" team, družstvo mladších i starších žáků a mladší a starší přípravky. TJ NÝŘANY z.s. a fobal patří k sobě již mnoho let.

Fotbal v Nýřanech oslaví v roce 2017 výročí 110let od svého založení

Fotbalový oddíl TJ NÝŘANY z.s. je uznávaným týmem nejen v mužských soutěžích. Reprezentanti tohoto krásného a oblíbeného sportu jsou pro město velkým přínosem. Každý sportovní fanoušek nesmí na fotbalových utkáních chybět. Často dramatické chvíle zápasu prožívají s hráči na hřišti a motivují je k lepším výkonům. Základna nýřanského fotbalu je kvalitní a postavení jednotlivých hráčů v zápase je trenérem rozhodnuto tak, aby byly dobré výkony i proti fyzicky zdatněším soupeřům. Herní projev hráčů je vždy náležitě ze strany fanoušků oceněn. Úspěšné sezóny jsou výsledkem práce celého týmu, který pravidelně trénuje a snaží se zdokonalovat nejen na hřišti.

Pokud i Ty máš rád fotbal, přidej se k nám i Ty a staň se součástí fotbalového oddílu TJ Nýřany! Rádi uvítáme každého nového člena, který posílí řady našich sportovců všech věkových kategorií!

 

Webové stránky oddílu: http://www.fotbal-nyrany.cz/ a nově nás najdete i na Facebooku: https://www.facebook.com/FotbalNyrany/ 

 

 

Fotbal - kontakt

Adresa oddílu:

TJ NÝŘANY z.s. - ODDÍL FOTBALU

Železniční 904

330 23 Nýřany

Email:

 

Sekretář oddílu: Martin Niedermayer

Železniční 904

330 23 Nýřany

mob: (+420) 723 330 737

Fotbalový stadion v Nýřanech je jednou z hlavních dominant města. Je k němu dobrý přístup a svoji polohou umožňuje všem fotbalovým příznivcům a fanouškům vyjádřit naplno své emoce při často dramatické hře. Fotbal v Nýřanech má dlouholetou tradici. Název oddílu Fotbal Nýřany je spojen s hlavním sponzorem tělovýchovné jednoty, pod jejíž záštitou klub působí. TJ NÝŘANY z.s. a fobal patří k sobě již mnoho let. Jejich úzce propojená spolupráce se pyšní mnoha plody, mezi něž patří mnoho úspěchů v různých soutěžích. Kolektivně se podílí na neustálém rozvoji sportovců všech věkových kategorií. Fotbalové hřiště v Nýřanech má kvalitní travnatý povrch, který si schálí i konkurenční hrající týmy při jednotlivých zápasech sezóny. Pečují tu o něj celoročně a je o něj opravdu dobře postaráno. Fotbalový oddíl TJ NÝŘANY z.s. je uznávaným týmem v mužských soutěžích. Reprezentují nás nejen muži v třídě A a B, ale i stará garda, žáci, mladší a starší přípravka. Máš rád fotbal? Přidej se k nám i Ty!