Kontakt TJ NÝŘANY z.s.


Kontakt na TJ NÝŘANY z.s. jsme pro Vás shrnuli na této stránce webu. Na níže zmíněných kontaktech jsme Vám k dispozici každý pracovní den. Členy tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s. můžete kontaktovat nejen osobně, ale i prostřednictvím mobilního telefonu, poštou, přes email nebo zvolit variantu kontaktu pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře. V co nejkratším čase se Vám ozveme zpět s odpovědí.

 

Kontakty na sportovní oddíly

Potřebné kontakty na jednotlivé sportovní oddíly najdete na konkrétních podstránkách webu, v sekci "Oddíly". Ať se již budete potřebovat na cokoliv zeptat nebo byste se chtěli stát součástí některého ze sportovních klubů, kontakt bude pro Vás tou nejdůležitější informací.

 

Kontakty

Kontakty na vedení tělovýchovné jednoty TJ Nýřany, jednotlivé sportovní oddíly a kluby a jejich vedoucí osoby a trenéry je možné získat nejen na těchto webových stránkách, ale i v kanceláři naší tělovýchovné jednoty nebo přímo na tréninku daného oddílu. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes pro aktuální informace ze sportovního dění našich oddílů!

 

 

 ↓ Kontaktní formulář najdete níže ↓

 

 

 

 

Kontakty

 

předseda – Milan Niedermayer

Tel: (+420) 377 931 276

 

fakturantka - Jaroslava Honzíková

Tel: (+420) 377 931 276

 

místopředseda - Jana Gabrielová 

mobil: (+420) 605 535 919

 

správa areálu sokolovna - Filip Vícha

Tel: (+420) 606 291 921

 

správa areálu fotbalový stadion - Jaroslav Duspiva

mobil: (+420) 602 249 705

 

ubytovna – Filip Vícha

mobil: (+420) 606 291 921

 

dispečer dopravy – Dagmar Sojková

Tel: (+420) 377 931 276

 

administrator webových stránek - Jana Gabrielová

 mobil: (+420) 605 535 919

email:

 

 

Napište nám

Vložte prosím Vaše jméno.
SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_MESSAGES_ERRORS_PHONE
Vložte Vaši e-mailovou adresu, prosím. E-mail adresa zřejmě není zadána správně.
Prosím, vložte Vaši zprávu.

TJ Dioss Nýřany

TJ Dioss Nýřany

TJ Dioss Nýřany

Sídlo kanceláře Sportoviště A Sportoviště B
Benešova třída 745 Benešova třída 745 Železniční 904
330 23 Nýřany 330 23 Nýřany 330 23 Nýřany 

Potřebné kontakty na tělovýchovnou jednotu TJ NÝŘANY z.s. najdete na této stránce našeho webu. Jednotlivé kontakty na sportovní oddíly, provozované pod naší tělovýchovnou jednotou jsou uvedeny na konkrétních stránkách klubů ve složce "Oddíly". Kontakty na sportovní kluby a jejich jednotlivé vedoucí osoby je možné získat i v kanceláři naší tělovýchovné jednoty nebo přímo na tréninku daného oddílu. Na Vaše případné dotazy a podání dalších detailnějších informací o činnosti tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s. a provozovaných sportovních oddílů Vám rádi členové i vedoucí odpoví, a to jak osobně, tak po telefonu či emailem. Neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv, v nejbližším možném časovém termínu Vám odpovíme. Rádi komunikujeme s veřejností a sportovními nadšenci. Ať se již bude jednat o informace základní o klubu, či detailnější o historii sportu, budeme se snažit o jasné a věcné odpovědi. Není problém si s kýmkoliv z nás sjednat i osobní schůzku. Snažíme se o vstřícný přístup ke každému tazateli. Kontaktujte nás i Vy ještě dnes a získejte potřebné informace!