NÁRODNÍ HÁZENÁ TJ NÝŘANY

TJ NÝŘANY z.s. – oddíl národní házené


Národní házená v Nýřanech se může pochlubit mnoha kvalitními sportovci. Celky „A“ / „B“ mužstva, dorostu i mladších a starších žáků dosahují každý rok dobrých výkonů a umisťují se v první desítce hodnotících tabulek. V našem oddíl působí i mnoho děvčat, které náš spot velmi baví. V posledních letech se také daří projektu přípravek, kdy do házené zasvěcujeme ty nejmenší z nás. Díky neúnavné práci obětavých trenérů se na výchovu sportovců v oddíle házené v Nýřanech daří udržovat celkem stabilní počet hráčů a hráček, a to od nejnižších věkových kategorií. V rámci pravidelných tréninků se lpí především na technických dovednostech a též na morálce a sportovní ctižádosti. Jedná se hlavní přednosti sportovců klubu házené pod TJ NÝŘANY z.s.. Cílem všech mužstev je se držet dále v horních patrech tabulky.

Národní házená v Nýřanech

Mužstva TJ NÝŘANY z.s. oddílu národní házené se účastní nejen ligové soutěže, ale i Českého poháru. Každoročně se hráči motivují k dobré hře a snaží se všemi silami získat titul mistra. Ať už se jedná o zápas na domácím hřišti nebo venkovní utkání, jsou hráči oddílu národní házené, pod záštitou tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s., vždy dobře připraveni a podávají sportovní výkony, které jsou někdy až za hranou jejich možností. Ocenění takto motivovaných hráčů na sebe nenechá dlouho čekat. Na horních příčkách výsledkových tabulek nesmí sportovní klub národní házené z Nýřan chybět

Nýřany a házená 

Město Nýřany a házená prostě patří k sobě. Jsme pyšni na to, že sportovní oddíl národní házené se může pochlubit nových zrekonstruovaným hřištěm, na kterém je nový povrch. Nejen pro domácí, ale i hostující hráče jsou tak připraveny ideální podmínky k podávání kvalitních výkonů. Hřiště TJ NÝŘANY z.s. – národní házené je vybaveno i venkovním osvětlením. Hráči, a především diváci si tak každý zápas užijí a odnáší si nezapomenutelné zážitky.

Pokud jste i Vy fanouškem tohoto sportu a chtěli byste se aktivně podílet na úspěchu našeho oddílu národní házené, neváhejte nás kontaktovat! Budeme rádi za každého nového člena!

Webové stránky oddílu národní házené: www.nhnyrany.cz  nebo nás najdete i na sociálních sítích, kde jsou ty nejaktuálnější informace.

Facebook: https://www.facebook.com/nhnyrany.cz
W
eb: http://www.nhnyrany.cz/

soustedn
ST
ppravka
A
dorost
B
ocenn-nrodn-hzen-nany
a-mustvo-nrodn-hzen
nrodn-hzen-nany-1
hazena-hriste-2

Národní házená - kontakt

 

Předseda: Michal VOLEK

mob: (+420) 773 661 525

Organizační pracovník: 

Miroslav Havlíček

mob: (+420) 775 225 914

Adresa kde trénujeme:

TJ NÝŘANY z.s. 

oddíl národní házené

Benešova třída 745

330 23 Nýřany

Email:  hazena.nyrany (at) seznam.cz.

Národní házená v Nýřanech má bohatou historii. Naši hráči se účastní mnoha soutěží a každým rokem se umisťují na hodnocených příčkách. V kádru TJ NÝŘANY z.s. – oddílu národní házené máme zkušené hráče, kteří si v zápasech věří a dosahují tak velmi kvalitních výsledků. Přehled sportovních úspěchů oddílu je velice pestrý. Historie oddílu,který ve svém vývoji byl nositelem názvu SPARTAK a později byl známý pod dřívějším názvem TESLA, je velice bohatá a úspěšná. První záznamy o hraní házené v Nýřanech se datují od roku 1921. Tento celorepublikově dosti oblíbený sport provozujeme od roku 1993 pod názvem oddílu Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. – národní házená. K nejvýraznějším postavám v historii nýřanské házené bezesporu patří nestor oddílu pan Václav Faifr a Jaroslav Ježek. Dlouhodobě a cílevědomě pracuje oddíl národní házené se sportovci všech věkových kategorií. Přidejte se do našich řad I Vy! Vítáme každého nového člena a nadšence tohoto krásného sportu!