Sauna v TJ NÝŘANY z.s.


Potřebujete si odpočinout od stresu a stereotypu Vašich všedních dní? Chcete zapomenout na pár okamžiků z rušného dne? Přijďte nabrat síly do sauny v Nýřanech, v areálu tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s.! Nabízíme pohodlí suché sauny, které může využít najednou až 18 osob. Při 90-95 °C Váš organismus zregeneruje a Vy si příjemně odpočinete. Součástí sauny je i odpočívarna, masérna a sprchy. Sauna na míru Vašim potřebám je v saunovací sezóně, od října do konce dubna, otevřena každý pátek pro muže od 14.h do 19.30h a pro ženy každý čtvrtek v lichém týdnu od 14.h do 18.h. Provozní doba v sauně                                          Nýřany je tak pevně stanovena a Vy si můžete pravidelně udělat poznámku do kalendáře.

 

Sauna na míru

Pro skupiny je možno zajistit otevření sauny mimo saunovací den.

 

Sauna - Nýřany

Vše na jednom místě v krásném prostředí nabízí za výhodnou cenu na osobu naše sauna v Nýřanech. V ceně je zahrnuto zapůjčení ručníků a prostěradel. Při pobytu v sauně se Vám dostane veškerého potřebného komfortu. Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. je provozovatelem i správcem sauny. Levně tak můžete přispět k regeneraci těla a posílit tolik potřebnou imunitu. Kromě saunování nabízíme i masáže, které jsou příjemnou součástí odpočinkového odpoledne. Masáže jsou k dispozici po dobu sauny. Dobře vybudované a pohodlné zázemí, nejen pro nadšence saunování, je v naší nýřanské sauně samozřejmostí. Nabízíme ohřívárnu, odpočívárnu i šatnu. Prostory lze po dohodě využít i pro soukromé skupiny. Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín odpočinku.

 

Sauna - klub Nýřany

Sauna v Nýřanech je hojně využívána. Je vhodná pro muže, ženy i děti. Sauna na míru Vašim potřebám je dostupná každý týden. Pokud se rozhodnete udělat něco pro své tělo a zdraví, je sauna v TJ NÝŘANY z.s. Vaší správnou volbou! Ti, kteří berou saunování jako svůj životní styl, se spojili a provozují v Nýřanech sauna-klub. Neformální, neregistrované občanské sdružení má mnoho aktivních členů, kteří saunu pravidelně navštěvují. Sauna-klub má nejen seznam stálých členů, ale i stanovy, kroniku a své orgány. Členové klubu se sdružují s cílem přátelských vazeb, rehabilitace, realizace společných akcí a programů. Odnož sauna-klubu s názvem "Členové mají k sobě blíže" se podílí i na organizaci letních akcí, apod. Pokud i Vy patříte mezi nadšence horké páry, neváhejte a přijďte se s námi otužit!

 

Provozní doba sauny:

ŽENY – čtvrtek   (od 1. října do 30. dubna)

každý lichý týden    15:00 – 18:00 hod.

Pozn.: Poslední zákaznice opouští saunovací prostor v 19:00 hod.

 

MUŽI – pátek (od 1. října do 30. dubna)

každý sudý týden    14:00 – 19:30 hod.

Pozn.: Poslední zákazník opouští saunovací prostor v 20:00 hod.

 

pozn:

sauna je od 1.5 do 30.9 zavřena

 

Sauna - kontakt

 

Kontaktní osoba:  Filip Vícha

Adresa: Benešova třída 745

33023 Nýřany

mobil: 606 291 921     

Email: 

https://sauna-wellness-nyrany.cz/ 

Ubytování

Vyhledáváte sportovní aktivity nebo odpočinek? Využijte možnost levného ubytování v Nýřanech.

Ubytovna Nýřany

Autobusová doprava

Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly.

autobusova doprava nyrany

Sauna

Chcete zapomenout na pár okamžiků z rušného dne? Přijďte nabrat síly do sauny v Nýřanech.

TJ Nýřany - Sauna

Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. je provozovatelem sauny. Levně tak můžete přispět k regeneraci těla a posílit imunitu. Sauna v Nýřanech je hojně využívána. Je vhodná pro muže, ženy i děti. Saunovací sezóna u nás probíhá celoročně od října do konce dubna. Sauna na míru Vašim potřebám je dostupná několik dnů v týdnu. Provozní doba sauny v Nýřanech je pro muže vždy každý pátek od 14.00 do 19.30hodiny a pro ženy každý čtvrtek v lichém týdnu od 14. do 18. hodiny. Sauna v TJ NÝŘANY z.s. je Vaší správnou volbou, pokud se rozhodnete udělat něco pro své tělo. Pod záštitou tělovýchovné jednoty nadšenci saunování provozují sauna-klub. Jedná se o neformální, neregistrované občanské sdružení, jehož členem může být kdokoliv z Vás. Hlavní aktivitou je sdružovat členy s cílem přátelských vazeb, rehabilitace, realizace společných akcí a programů. Přijď se s námi otužit i ty!