Oddíly TJ Nýřany


oddíly TJ Dioss NýřanyTělovýchovná jednota TJ Nýřany zastřešuje provoz hned několika sportovních oddílů v Nýřanech a blízkém okolí. Kdo by neznal například šachový oddíl HeřNýř, který vznikl spojením šachového klubu Nýřan a Heřmanovy Huti. Kvalitní základna sportu v našem městě přispívá k tomu, že jsou naše sportovní oddíly plné dobrých sportovců, a to jak aktivních, tak i pasivních. Všichni naši členové se snaží o maximální úspěch v každé sportovní sezóně. Někdy to bývá velmi těžké, ale snažíme se o co nejlepší umístění, na které pravidelně trénujeme naše dovednosti a strategii hry. Za neustálý rozvoj teamu i jednotlivců vděčíme zkušeným trenérům, pod jejichž vedením sportovní oddíly působí.

 

Sportovní oddíly Nýřany

Pod jménem tělovýchovné jednoty TJ Nýřany je provozován nejen oddíl volejbalu, tenisu, billiardu či stolního tenisu. Velmi významnou roli hraje i sportovní oddíl fotbalu, národní házené, atletiky a gymnastiky. Sportovci všech věkových kategorií se podílí na úspěchu nejen svými cennými zkušenostmi, ale také chutí pro hru a sport samotný! Sportovní nadšenci jednotlivých oddílů se pravidelně setkávají a společně se snaží o co nejlepší sportovní výkony, které ocení nejen oni sami, ale především diváci. Na návštěvnost zápasů a utkání si nýřanští nemohou stěžovat. Plné ochozy svědčí o zájmu veřejnosti o sportovní dění v našem městě. Sportovní oddíly v Nýřanech a zázemí, které poskytuje naše tělovýchovná jednota TJ Nýřany jsou dokonalou kombinací pro úspěch.

 

Oddílové příspěvky do sportu

Oddílové příspěvky do sportu jsou od jednotlivých členů-sportovců minimální. Jak již název tělovýchovné jednoty TJ Nýřany napovídá, největším sponzorem sportovních oddílů, provozovaných zmíněnou tělovýchovnou jednotou, je společnost Nýřany, která již mnoho let patří mezi firmy, které podporují český sport na západě Čech. Nemalé částky, kterými každoročně společnost Nýřany přispívá na provoz jednotlivých oddílů se velkou měrou podílí i na dobrém umístění našich oddílů v okresních, krajských i republikových soutěžích. Sportovci se mohou neustále zlepšovat a podávat lepší výsledky v nadcházejících sezónách.

 

 

novinky

Sídlo kanceláře

Sídlo kanceláře:

TJ NÝŘANY z.s.

Benešova třída 745

Nýřany 330 23

IČ: 47734337

DIČ: CZ47734337

Bankovní spojení: 9337371/0100

Pracovní doba: 
Ut, 9:00 - 12:00, 16:00 - 17:00
St, 9:00 - 12:00

Tel-fax: 377 931 276

Email:                

 

TJ Dioss Nýřany

Tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. je provozovatelem hned několika sportovních oddílů. Pod naším jménem najdete nejen oddíl volejbalu, tenisu, biliardu, šachů či stolního tenisu. Velmi významnou roli hrají i sportovní oddíly fotbalu, atletiky a gymnastiky. Oddílové příspěvky do sportu jsou od jednotlivých členů-sportovců minimální. Naše tělovýchovná jednota se může pochlubit řadou stálých sponzorů, kteří nemalými částkami každoročně přispívají na provoz jednotlivých oddílů a podílí se tak velkou měrou i na dobrém umístění našich oddílů v okresních i republikových soutěžích. Každý oddíl a jeho členové se maximálně podílí na neustálém rozvoji teamu i jednotlivých sportovců. V Nýřanech je kvalitní základna sportu, a tak jsou naše oddíly plné dobrých sportovců, a to jak aktivních, tak i pasivních. Sportovní oddíly v Nýřanech a zázemí, které poskytuje naše tělovýchovná jednota TJ NÝŘANY z.s. jsou dokonalou kombinací pro úspěch. Zázemí sportovců je rovněž na dobré úrovni. Staňte se i Vy naším věrným členem a vyberte si sport, který Vás bude bavit a v němž dosáhnete svého úspěchu jednotlivce nebo v teamu. Přidej se k nám i Ty!