Stolní tenis v Nýřanech


Stolní tenis v Nýřanech má dlouholetou historii. Členové oddílu se pod záštitou Tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s. věnují tomuto sportu již po generace. Nejstarší dochovaný záznam o oddíle stolního tenisu je soupiska družstva ze 28.11.1963. Ano, naše historie spadá až do poloviny 20. století. Od doby naší existence uplynulo již mnoho let. Za ty roky jsme pro stolní tenis vychovali mnoho kvalitních hráčů, kteří nás reprezentovali na různých soutěžích. Pravidelně se účastníme nejen soutěží družstev (tým "A" - divize mužů), ale i okresních, krajských i republikových turnajů.

Celoročně nabíráme do našich řad nové členy. Chlapci i dívky, muži a ženy jsou v našem oddíle stolního tenisu Nýřany vítáni. Vůbec nevadí, že neznáte pravidla stolního tenisu. Stačí Vaše nadšení a zapálení pro tento krásný sport. Zbytek nechte na nás. Kvalitní trenéři jsou profesionálové ve svém oboru. Za jejich dobře odvedenou práci s hráči mluví mnoho vyhraných turnajů družstev i osobní ocenění jednotlivých hráčů. 

Více informací naleznete na webových stránkách oddílu stolního tenisu - TJ NÝŘANY z.s.: http://stolnitenisnyrany.webnode.cz

TJ - stolní tenis

V současnosti máme mnoho stálých členů a můžeme nabídnout i možnost hostování. Závodní i nezávodní přístup jednotlivých hráčů stolního tenisu našeho oddílu svědčí o širokém záběru naší působnosti. 

Osvojit si práci s  míčkem dokáže jistě každý. Není na tom nic složitého. Naši aktivní členové již mají za sebou mnoho úspěšných herních sezon se solidními výsledky. Přidej se k nám i Ty!

Pokud se Vám tento sport líbí a chtěli byste se stát členem oddílu stolního tenisu Nýřany nebo si jen tak přijít zahrát stolní tenis v Nýřanech? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat pro bližší informace! Nabízíme tréninky nejen pro skupiny. Rádi se Vám budeme věnovat i individuálně. Kontaktujte nás ještě dnes! Zařaďte se mezi hráče našeho oddílu. 

Tréninky jsou zaměřené především na fyzickou připravenost, techniku a taktiku. Probíhají vždy pod vedením zkušeného trenéra. Těšíme se na každého nového člena, se kterým hned od začátku aktivně spolupracujeme a snažíme se o jeho maximální sportovní rozvoj.

Neváhejte už ani minutu a kontaktujte nás! 

Staňte se součástí oddílu stolního tenisu v TJ NÝŘANY z.s.!

KP-dr-U13-22-23-2
S2015-1
RPJ-mu-22-23
KP-drU13-22-23-6
IMG-20230908-WA0028
1688589454729
IMG-20230908-WA0027
DSC00109
CIMG4431
1694110247316

 

Stolní tenis - kontakt

TJ NÝŘANY z.s. - Oddíl Stolního tenisu
Benešova třída 745
330 23 Nýřany


Hlavní trenér/org. pracovník:

Ondřej Niedermayer


Předseda oddílu:

Vladimír Janda


Pokladník oddílu:

Martin Kabát
 


Trénink mládeže:
úterý    17.00 - 18.30
čtvrtek  18.00 - 19.00
pátek    18.00 - 20.00

Trénink dospělých:
úterý    18.30 - 21.30
čtvrtek  19.00 - 21.30

Stolní tenis v Nýřanech se začal hrát v polovině 20. století, a to formou různých turnajů pro příchozí, které pořádaly jednotlivé podniky z Nýřan a okolí. Stolní tenis a jeho oddíl, pod záštitou tělovýchovné jednoty Nýřany, má své příznivce v řadách všech věkových kategorií. Máme bohatou historii, v níž se vystřídalo mnoho kvalitních hráčů. TJ NÝŘANY z.s. - stolní tenis dává možnost věnovat se tomuto krásnému sportu každému, kdo o to má zájem. Že neznáš pravidla stolního tenisu? Vůbec nevadí! Členové našeho oddílu tě vše naučí! Stolní tenis a Nýřany, to je jistota úspěchu. Sportovci z řad našeho oddílu se pyšní mnoha tituly a poháry. Jsme oddíl s mnohaletou tradicí a pravidelně se účastníme nejen soutěží družstev, ale i okresních, krajských i republikových turnajů. Přijďte si zahrát stolní tenis v Nýřanech a vyzkoušet si kvalitní stoly. Staň se členem našeho oddílu stolního tenisu v Nýřanech i Ty!