Tenisový klub TJ NÝŘANY z.s. 


tenis nýřany

Tenisový oddíl Nýřany je členem Tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s.. Tenis má v našem městě dlouhodobou historii. Staňte se našimi členy i Vy. Pod záštitou TJ fungujeme jako samostatný oddíl tenisu již od roku 1980. 

Aktuálně náš tenisový klub v Nýřanech čítá kolem 40-ti členů a zahrnuje všechny věkové kategorie, od minitenistů přes žáky až po seniory. Od roku 2016 jsme rozšířili původní tenisový kurz pro děti o tréninkovou přípravu pro výkonnostní tenis, a to ve spolupráci s Rosol Tennis Academy (působí na Loko Plzeň a dalších městech Středočeského kraje). Tato organizace nám zajišťuje, jak školené trenéry, tak i metodické vedení celé sekce mládeže. V letošním roce jsme se tak mohli účastnit soutěží nejnižších věkových kategorií. Do areálu nýřanských kurtů se vrací i celorepublikové turnaje a soustředění. Mladí svěřenci se u nás naučí nejen základům tenisu, ale seznámí se i s jeho pravidly. Pozornost je věnována rovněž psychické přípravě mladých svěřenců, a to formou vhodné motivace a podpory, která je v podmínkách dnešního sportu důležitá. Možnost je přihlásit dítě od 4 let (do 3,5 let se nedoporučuje u dětí držet raketu a stačí tak pohybové kroužky).

Kurty jsou pečlivě udržovány a jsou otevřeny i veřejnosti. Příjemné aktivní odpoledne již s námi na tenisových kurtech v Nýřanech prožilo mnoho spokojených sportovců a nadšenců. Někteří z nich u tenisu zůstali a potkáváme se pravidelně na kurtech. Přijďte se podívat, jak tenisové kurty v Nýřanech žijí.

Tenisový oddíl v Nýřanech

Chcete se stát členem našeho tenisového oddílu nebo si jen tak přijít zahrát na tenisové kurty v Nýřanech? Není nic jedoduššího, než nás kontaktovat pro bližší informace! Tenisový klub TJ NÝŘANY z.s. je tu pro Vás denně na níže uvedených kontaktech. 

Pro více informací přejděte na naše webové stránky: http://tenisnyrany.webnode.cz/

Najdete nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/TK-Nýřany-1784291408462295/

Pro přehled obsazení tenisových kurtů klikněte na následující odkaz:

http://www.supersaas.cz/schedule/tenis_rezervace/Rezervace_kurtu

Společnými silami se staráme o co nejlepší kvalitu tenisových kurtů, aktivně se snažíme podpořit náš tým, který se během roku účastní řady turnajů. Zajímalo by Vás být součástí našeho oddílu tenisu Nýřany jsou tím pravým místem, kde můžete začít s tímto zajímavým sportem.

Rádi bychom do budoucna naše řady rozšířili o nové členy, zejména z řad žáků a studentů. Těšíme se na každého nového člena, se kterým hned od začátku aktivně spolupracujeme a snažíme se o jeho maximální sportovní rozvoj.

Nečekejte již ani minutu a kontaktujte nás! 

Staňte se součástí Tenisového oddílu TJ NÝŘANY z.s.!

 

Tenis - kontakt

Klubový e-mail:  

Předseda tenisového klubu:

Tomáš Vít

mob: (+420) 603 476 880 

email:

Místopředseda, pokladník:

Ladislav Raška 

mob: (+420) 605 430 744

email:  

Tenis v Nýřanech má bohatou historii. Každý člen našeho tenisového oddílu TJ NÝŘANY z.s. je pro nás velmi důležitou součástí. Jako tým zkušených sportovců se účastníme mnoha turnajů a snažíme se denně vychovávat nové členy, které nadchl, stejně jako i nás, tento krásný sport. V našem tenisovém klubu najdete sportovce všech věkových kategorií, kteří svým aktivním přístupem přispívají nemalou mírou k propagaci tenisu. TJ NÝŘANY z.s. a místní tělovýchovná jednota nás podporují, a tak jsme velmi hrdi být součástí této organizace. Tenisový klub v Nýřanech a dlouholeté zkušenosti jeho členů osloví jistě i Vás či další členy Vaší rodiny. Přijďte si zahrát na tenisové kurty v Nýřanech a vyzkoušet si jejich kvalitní povrch. Dostupnost obsazení tenisových kurtů si můžete zjistit online na rezervačním systému, který je součástí našich webových stránek. Těšíme se na Vás!