Ubytovna při TJ NÝŘANY z.s.


Hledáte sportovní aktivity, kterých se můžete aktivně i pasivně zúčastnit nebo přírodu na procházky a výlety? Potřebujete si odpočinout či pouze zrelaxovat v tichém prostředí? Ubytovna Nýřany provozovaná při tělovýchovné jednotě TJ NÝŘANY z.s. je Vaším správným řešením. Levné ubytování je zde pro všechny, kdo chtějí blíže poznat nejen život na malém městě, ale také se vyhnout ruchu velkoměsta. Do Plzně je to od nás necelých 20 kilometrů. Od ubytovny je dobré vlakové i autobusové spojení, které jezdí v pravidelných intervalech. Využijte možnost levného ubytování v Nýřanech i Vy! Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pokoj ještě dnes!

Levné ubytování v Nýřanech

Ubytovna v Nýřanech v okrese Plzeň-sever, nabízející nejen ubytování v centru malého městečka, je ideálním místem pro všechny, kteří vyhledávají klidné a tiché krátkodobé či dlouhodobé ubytování v soukromí. Nýřany a ubytovna tělovýchovné jednoty nabízejí ubytovaným celkem 11 pokojů, z toho je část pokojů zrekonstruovaných. V celé ubytovně se dá zdarma připojit na Internet pomocí sdílené Wi-Fi. Ubytovat se můžete ve 2 jednolůžkových pokojích, 2 dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením. Dále ve 2 dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji, které mají společné WC a sprchu na patře ubytovny. Pro početnější skupiny osob nechybí v nabídce ubytovny ani čtyřlůžkové pokoje, a to 3 s balkonem a 1 bez balkonu, které mají rovněž sdílené WC a sprchu na patře ubytovny. Pro ubytované klienty je možnost využít společné kuchyňky. Pro relax od shonu všedních dní mohou ubytovaní využít saunu nebo masáže. Vše v areálu tělovýchovné jednoty TJ NÝŘANY z.s..

Nýřany - dlouhodobé ubytování v soukromí

Nejen pro krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování v soukromí nabízí ubytovna v Nýřanech pohodlné pokoje pro jednotlivce i skupiny. V rámci pořádaných turnajů a utkání na hřištích tělovýchovné jednoty TJ Nýřany je možnost ubytovat v zázemí 11-ti pokojů i sportovní oddíly a teamy hráčů. V klidném a tichém prostředí ubytovny jsou pro Vás připraveny ideální podmínky k odpočinku po náročném pracovním či sportovním dni. Díky vlastnímu internetovému pokrytí Wi-Fi, dostupnému v celém objektu nýřanské ubytovny, udržíme naše klienty stále v centru světového dění. Záleží nám na Vašem pohodlí! Nabízíme levné kvalitní ubytování v Nýřanech!

 

Ubytovna - kontakt

 

Kontaktní osoba: Filip Vícha

pracovní doba:

pondělí - pátek 08,00 h. - 17,00 h.
(mimo pracovní dobu pište SMS)

 

Adresa: Benešova třída 745

33023 Nýřany

Telefon: 606 291 921

Email:

            

Ubytování

Vyhledáváte sportovní aktivity nebo odpočinek? Využijte možnost levného ubytování v Nýřanech.

Ubytovna Nýřany

Autobusová doprava

Nabízíme zajištění autobusové dopravy pro větší i menší skupiny osob, pro školy i sportovní oddíly.

autobusova doprava nyrany

Sauna

Chcete zapomenout na pár okamžiků z rušného dne? Přijďte nabrat síly do sauny v Nýřanech.

TJ Nýřany - Sauna

Hledáte dlouhodobé ubytování v soukromí? Nýřany a ubytovna provozovaná tělovýchovnou jednotou TJ NÝŘANY z.s. je Vaší správnou volbou. Ubytovna TJ NÝŘANY z.s. nabízí celkem 11 pokojů. Pro ubytování v okrese Plzeň - Sever jsou Nýřany ideálním místem pro každého. Levné ubytování v Nýřanech nabízí 2 jednolůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, 2 dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj se společném WC a sprchou na patře ubytovny. V nabídce nechybí ani čtyřlůžkové pokoje, a to 3 s balkonem a 1 bez balkonu, rovněž se společném WC a sprchou na patře ubytovny. Pokoje jsou zrekonstruované a nabízí bydlení na pár dní i dlouhodobě. Ubytovna v Nýřanech nabízí pro ubytované i možnost vaření ve společné kuchyňce a nebo možnost využití sauny s ochlazovacím bazénem nebo masáží. V ubytovně se dá zdarma využít připojení na Internet pomocí sdílené WiFi. Neváhejte nás kontaktovat pro zajištění ubytování v ubytovně Nýřany!